az rohadt jó rész Gurva mongólog !!!
meg előtte is szerepelt a kínai, mikor valami lefogyási reklámot akartak csinálni, bemennek a gyerekek, erre kínai: kértek wog? (wozs) én adni wog.
em tudja vki, hogy az melyik részben volt, amikor megkértek egy kinait, hogy épitsen nekik falat, és a mongolok mindig lerombolták, és a kinai meg már tök mérges volt.