28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Warhammer 40.000 - Winter Assault



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
ha még belefér, akkorm a meglesz és kipróbálom a közeljövőben. ja meg szinte biztos, mert eddig ahány féle vidót láttam, mindegyikben voltak jelenetek, ahogy az új faj hősei dumcsiznak, akár a full gameben.
vortób
vortób [12314]
W40knak is nagyon béna kampánya volt, de legyen neked igazad.

,,Happiness is only real when shared."

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
én úgy tudom van benne új kampány, kettő is bár lehet keverem valamelyik másik gémmel ami még nem jelent meg, mostanában sok stratégiai játékról szóló cikket olvastam de csak volt már annyi eszük, hogy raknak bele kampányt, mert az elsőt nagyon elbukták. na meg két cd, nehogy má csak egy faj legyen mert azt egy nagyobb patchel is kiadhatták volna. meg minden eddigi fajnakj lesz egy-egy új egysége is
vortób
vortób [12314]
Kell hozzá alapjáték, és csak a fajt adja hozzá, tehát új kampányra ne számits.

,,Happiness is only real when shared."

Yaho0
Yaho0 [1644]
Ez a kieg. Standalone, vagy kell hozzá az egész? Elfut egy gyengébb gépen? Ki szeretném próbálni.

Vissza

Fórumszabályzat