28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Warhammer 40.000 - Winter Assault



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
1. Feltelepíted az alapjátékot.
2.NEM másolod be a crack-et.
3.NEM patch-elsz semmit.
4.Mount-olod a Winter Assault első CD-jét, amibe tetszik mindenféle emulációt bekapcsolva, majd INSTALL GAME (Én alcohol 120%-al csináltam)
5. A feltelepedés után ISMÉT mountoljad be az ELSŐ CD-t.
6.Play
szedrencs
szedrencs [4695]
Na, fent van a DoW, a peccsek és a WA is.

Hogyan tovább?
Peace
Peace [28898]
De megszerezték szerencsére! Jó volt mikor elkezdték zabálni a vezető agyát, hogy megtanulják a gép működését...
Petyo
Petyo [3973]
Igen, valami ilyenre emlékszek én is. De aztán megsemmisült mind.
Bár ott írja is, hogy ha ők nem szerzik meg az egyiket és nem pusztítják el a többit, akkor az öklöknek nem sok esélyük lett volna.

Most nekünk, erőseknek kell elviselnünk a gyengék gyengeségét, és nem a magunk kedvére kell tenni.

Peace
Peace [28898]
Jaja, azon én is meglepődtem! 1 hatalmas volt, meg 2 alacsonyabb osztályú, nem?
Petyo
Petyo [3973]
Kicsit elgondolkoztam, és az Ürgárdistában, amikor még csak felderítők, és beszállnak annak a gonosz uralkodónak az egyik titanjába. Na annak a palinak van vagy 3-4 is. Akkor ő igencsak menő csávó

Most nekünk, erőseknek kell elviselnünk a gyengék gyengeségét, és nem a magunk kedvére kell tenni.

Vissza

Fórumszabályzat