Én úgy tudom hogy most 2006 Február a határidö., bár így olyan mintha soha sem jelene meg
, de szeritem ez nem a Soldiers 2 lesz,
bár abban is vannak sok egységes multys warok, igez repülögép vas kell hozzá hogy folyamatos legyen, bár az nem erröl szól mert az egységek manuál írányitása nélkül nem nagyon érnek sokat.
Halló Darkforce,Szedrencs