28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

King-Kong



Írd ide hozzászólásod:

ati2002
ati2002 [5661]
Én telepítettem, indítanám, de újra akarta indítani a gépet a starforce védelem miatt, én nem engedtem, mert kb 10 órányi letöltés be van programozva. Akkor inkább kihagyom ezt a szart.
Elmehetnek a büdös k**va anyjukba. Már a demóra is ráb***ák ezt a védelmet. Aki akarja (majd) úgyis kijátsza a fullt is, már nem akadály.

---

rage
rage [5115]
A demo (!) lazán felinstallálta a StarForce védelmet a gépemre
Jajj de jó...

Vissza

Fórumszabályzat