Én telepítettem, indítanám, de újra akarta indítani a gépet a starforce védelem miatt, én nem engedtem, mert kb 10 órányi letöltés be van programozva. Akkor inkább kihagyom ezt a szart.
Elmehetnek a büdös k**va anyjukba. Már a demóra is ráb***ák ezt a védelmet. Aki akarja (majd) úgyis kijátsza a fullt is, már nem akadály.