28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Videókártyák (Apró)



Írd ide hozzászólásod:

Babykiller
Babykiller [14268]
Club3D-t ne vegyél, mert el van rontva a 6600GT széria. Az inno pedig nem ratyi, csak olcsó.
Vegyél Leadtek-et, MSI-t vagy Gigabyte-ot.
Fridok
Fridok [151]
Dark ha jól tudom a múltkor te ajánlottad nekem az Inno helyett a Gigabyte 6600GT-t
Na most az a helyzet hogy a Gigabytet valószínüleg nem tudom megvenni de van ott abban a boltban (Alien) egy másik a Club 3D ugyanilyen karija.
Szal szted ezt is érdemes megvenni?
Vagy ez is olyan ratyi mint az Inno?
(Ja csak mellékesként ha tudod mi van benne -ezt is mondtad talán- akkor megköszönném)

Vissza

Fórumszabályzat