Akkor csak mondjuk úgy hogy van benne Holnapután is Ha jól emléxem a telefonos-megmentemafiamat rész mintha benne lett volna a filmben is....bár az összes ilyen típusú filmekben fellelhető ez a jelenet...na mind1
Tulajdonképpen nincs is gravitáció, csak a föld szivat minket.