28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

Death man
Death man [6926]
Pontosan, az IS és még pár más dolog IS.
KÉREM A ZSIDÓ ARANYAT

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Solya
Solya [282]
Akkor csak mondjuk úgy hogy van benne Holnapután is
Ha jól emléxem a telefonos-megmentemafiamat rész mintha benne lett volna a filmben is....bár az összes ilyen típusú filmekben fellelhető ez a jelenet...na mind1

Tulajdonképpen nincs is gravitáció, csak a föld szivat minket.

Death man
Death man [6926]
I broke the dam.
Mellesleg nem a holnapután paródiája csak felkell fogni.
És add ide a zsidó aranyad !

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Vissza

Fórumszabályzat