A "BF2"-ben mert single-ben lekorlátozták a mapokat,túl kicsik lettek,
+az automata felülbírálhatatlan grafikabeállító az évszázad baklövése,próbálkozom a mapcserékkel feloldásokkal,eddig sikertelenül
És a "ConflictVietnam" belsőnézetes részében a 3d fegyverek hiánya miatt,pl az m16 célzóképe így kitakarja a képernyő 80%-át,és kikapcsolni nemlehet,külsőből meg harcoljon a rák,esetleg kintről le lehetne cserélni a képet másra.
Amúgy hangulatos gammának indúl,zenék odatesznek nagyon akár a vietcong-ban,még nem harcoltam benne,ott elválik majd minden
"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"
