28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Linkelj be bármit, bármiről !



Írd ide hozzászólásod:

The Conquistador
The Conquistador [2300]
Mutogatni kéne, mi?

The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control

nyomi
nyomi [7258]
ezt lecsekkoltam lúl!!!

valami ASUS izé, nemtom...

The Conquistador
The Conquistador [2300]
Láttam, filmek témában is nagyon képben vagy. Beírod a King Kong topicba, hogy milyen szar a Légcsavar. Bemutatkoztál.

The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control

durcika
durcika [10]
ok, feladom. meghajolok....
csak filmek érdekelnek, aztán ráleltem erre az egészre...
semmi rosszkedv!!!!!!!!!!!

durcika

The Conquistador
The Conquistador [2300]
Valódi név: Balla Tímea. Ennyit erről. De le sem tagadhatnád, szerencsétlen Isten barma.

The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control

durcika
durcika [10]
lúzer!
mi van ha nem vagyok csaj? ennyire vitted: 000000

durcika

Vissza

Fórumszabályzat