28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játék amiben a legnagyobat csalódtam



Írd ide hozzászólásod:

@gnu
@gnu [30]
csá
Sztem a Worms 3D egész jó lett, a Forts viszont egy ****.
GTA san andreas ... hááát nekem túl sok volt. Mindent bele akartak vinni de mégse lett túl jó! A VC inkább.
Csalódtam még a NFS Underground-ban is!!!!!!!!!!!
A HL2-sztem király és a Doom 3 is egész tűthető ,na persze ott van a gyenge multija is. Sam 2???? ugyanaz mint a GTA SA. a Second encounter jobb volt!!!

H92k

Vissza

Fórumszabályzat