28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

King-Kong



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
azért kell olyan "hülyeséget" beletenni, hogy a magadfajták ne tudjanak vele játszani.
Adriano17
Adriano17 [3]
Hellósztok !!
Tudom, hogy már sokan kérdezték de azért nem tudna segíteni valaki akinek el is indult a játék nem tudom mért kell ilyen hülyeséget beletenni azért aki tud segítsenmár elindítani a játékot létszi.
Előre is köszi!!

Vissza

Fórumszabályzat