Mert 2 verziót adatak ki ? Külön van Shader 3.0-ás verzió?
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Sajnos csak a normal verziot, mert csak egy X850XT PE-m van es a High-Res verzio igenyli a Shader 3.0 tamogatast.
May the Force be with you!
