28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dungeon Lords



Írd ide hozzászólásod:

szifon
szifon [43]
Szia rorn.

Ezexerint ott álsz a teremben és nem támad rád senki?
De lazza. Nekem ilyet nem csinált.
Telepítetted az 1.3 as javítást?
rorn
rorn [4]
szia!
Tudnál segíteni elakadtam!
Arindal-ben az öregek tanácsa leküld az alagsorba,egész addig eljutottam,hogy a vizes pálya után a varázslót is kinyírtam íjjal és varázslattal.
azt írtad ,hogy a felvonó egy idő után lejön de nekem nem akar!
mit csináljak?
előre is köszi

szász zsolt

szifon
szifon [43]
Ye! Általában ahol az inteligencia magas azok a karakterek inkább mágusnak és tolvajnak jók.

Ahol az erő dominál ott pedig hassanak a vasak.

Vissza

Fórumszabályzat