28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

King-Kong



Írd ide hozzászólásod:

wesker
wesker [435]
Amúgy nálam se kért a játék serialt felraktam a Dameon Tools 4-et na meg az SFCure-t aztán kikapcsoltam a gépet CD rom és Dvd rom kábelek lehúzva aztán berakom a King Kong 1 cd-jét a Dameon Toolsba és mikor a védelmet ellenörzi simán átmegy rajta és már megy is játék nálam igy volt !!!

már pedig itt rend lesz mondta a nagymama és bedobta a szart az ágy alá !!!!!

Vissza

Fórumszabályzat