28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jarhead



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
Majd meglássuk. De remélem lesz benne azért kis eksön is.
szedrencs
szedrencs [4695]
"Azt várom, hogy egy jó kis pörgős háborús filmet lássak."

Hát, azt várhatod cimbora. Ez pont nem az a film lesz. Az eleje (kiképzés) állítólag full metal jacket szintű, a háború (aminek a gyalogsági része kb. 3 napig tartott) meg eléggé perifériális benne (főleg hogy Swofford nem is lőtt emberre), a film nagy részében - szerintem - ülnek a sivatagban, és félnek, unatkoznak, meg ilyesmik (eléggé naturális dolgok, most nem írom le).

Szóval inkább lélektani, mint háborús film lesz.
Peace
Peace [28898]
Engem rohadtul nem érdekel hány %-a igazság, meg ki kit lincselne meg! Azt várom, hogy egy jó kis pörgős háborús filmet lássak. Ha legalább olyan jó lesz mint black hawk, akkor már megéri. Várom a dcreenert továbbra is.

Vissza

Fórumszabályzat