28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ciao! Itt a Chello!



Írd ide hozzászólásod:

szando
szando [647]
ADSL sztem már Pécsen is van! Meg itt, Kecskeméten is... Tök király, nemsokára be is fizetünk! Chello egyébként hol van? Mert ahogy látom ez az 50-55 kb gyorsabb mint az adsl home...

"És egy pár üveg sörtől majd mindenki elfelejti, hogy az lett amit így pont nem akart itt senki..."

Vissza

Fórumszabályzat