28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

King-Kong



Írd ide hozzászólásod:

ugu
ugu [88]
Hi!

Segítsetek légyszi! Most vagyok eloszor Kongal, és a nagy madár ellen kell harconom, de mindig lenyom. Valami olyat ír a progi, hogy nyomjam a space-t (ugras) meg az eger görgöt lefelé (mell verés) de nem nagyon jön össze a dolog!
Szóval mit kell csinálni??

Köszi

Vissza

Fórumszabályzat