28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Videókártyák (Apró)



Írd ide hozzászólásod:

KuN
KuN [1155]
Szerintem 6600 vagy 6600GT, nekem GT van és elég jól bírta húzást, de akkor kellhet egy jobb hűtő is, de azért még ne rohanj el megvenni, itt én is csak kérdezni szoktam.

Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos!

Vissza

Fórumszabályzat