28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Azt a kurva...

Nem szoktam South Parkot nézni, csak ha tök véletlenül odakapcsolok nagy néha a tévében, de ez a bálnás rész brutális.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Baker
Baker [1329]
Kákabelű az űrben címmel...klafa nagyon!
http://sp.hostoffice.hu/episodes/index.php?pS=3
.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
az hanyadik évad, melyik rész? én még nem láttam
Baker
Baker [1329]
South Park Forever!! Ilyen nagyszerű társadalom bíralatot,le a kalappal...most néztem meg amikor kyle faterját delfinné operálják,garrison-t nővé,kyle-ot meg fekává

Vissza

Fórumszabályzat