28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jarhead



Írd ide hozzászólásod:

Pyrogate
Pyrogate [21953]
TÁTÁTÁTTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

MEgnéztem ma a filmet! Komolyan mondom ilyen még sohasem volt, hogy egyből láttam valamit. Nos, azt hiszem még emésztenem kell, de egyvalamit el kell mondanom: NEm csalódtam
NEm akarok még értékelni, azt hiszem alszom rá egyet, de kb. 8/10et adok rá, ha mégis muszáj lenne ezt most megtennem
Főleg nem akarok mondani semmit mielőtt még nem is láttátok, de ajánlom, hogy MINDENKI NÉZZE MEG!

Negatívuma csak az hogy nem sok cselekmény van benne (néhol unalmasan nyúzott), tehát aki sok-sok akcióra vágyik annak ez egy szar film lesz. NEkem viszont tetszett, ajánlom. A vége különösen jó volt

JA és benne van a filmben a magyarázat hogy miért lett bőrnyakúak.

Szenvedély nélkül a foci halott.

Vissza

Fórumszabályzat