Fórum » Beszélgetés a játékokról
Warhammer 40.000 - Winter Assault
Nem tom, sztem vagy Horror és Obileator vagy Stromboyz, mert ugye az Orkok meg a Chaos eléggé szívesen ölik 1mást, ahogy elnéztem, bár nem tom, nem eresztettem őket 1be, csak ugye pirossal jelöli, nem pedig kékkel mint szövetségest...
A 4. palyanak az a kulcsa hogy miutan kinyirtad a Land Raidert, a jetpackos egysegeddel,(Raptor/Stormboyz) ugorj be siman a kapu moge! Hehehe... Semmi extra s kesz a palya, Chaosokkal meg esetleg a horrorokat is beteleportalhatod.

Now you're a clone , With a heart of stone , Synthetic soul , Brainwashed and cold
igen erre gondoltam én is, és a 2. adagot mindig ki is kerülöm, mert az elsőnél még nem jut eszembe, a 3.at meg már nem lehet
amugy a Disorder 1,2,3an átmentem ma, hááát, a 4 az ugyanaz mint az Order-nél, csak ugye a másik oldalról, nagyon húzos dolog, a Land Raidert kiírtom a Chaossal, aztán elkezdem az Eldakat csesztetni az Orkokkal(még a Suggioth is ott táncol), de még így is beérnek az energia-kapun, mert mindezek ellenére, vmi iszonyat nagy sereggel jönnek oda az IGk és az Eldák 1ütt(pedig miután lenyomtam a Raidert már elméletileg 1más ellen vannak, dehát mindt tudjuk a gép mindig csal...), pedig a Chaossal ott védek, Olbielnemtommi squadokkal, meg Posseds-ekkel meg 1-2 Horrorral meg Defilerek és Chaos Predatorok sora (és a Predatorok már érnek is vmit, mert megvolt a nagyfejlesztés a Machine Pit-ben), szal húzós lessz ez is...
Mellesleg a 3. küldi vége brutál volt, ott álltam és nem tudtam, hogy miért nem döglik meg az 562500-as életű Avatar, aztán észbekaptam
(nem, nem írtam félre az életerőt)
amugy a Disorder 1,2,3an átmentem ma, hááát, a 4 az ugyanaz mint az Order-nél, csak ugye a másik oldalról, nagyon húzos dolog, a Land Raidert kiírtom a Chaossal, aztán elkezdem az Eldakat csesztetni az Orkokkal(még a Suggioth is ott táncol), de még így is beérnek az energia-kapun, mert mindezek ellenére, vmi iszonyat nagy sereggel jönnek oda az IGk és az Eldák 1ütt(pedig miután lenyomtam a Raidert már elméletileg 1más ellen vannak, dehát mindt tudjuk a gép mindig csal...), pedig a Chaossal ott védek, Olbielnemtommi squadokkal, meg Posseds-ekkel meg 1-2 Horrorral meg Defilerek és Chaos Predatorok sora (és a Predatorok már érnek is vmit, mert megvolt a nagyfejlesztés a Machine Pit-ben), szal húzós lessz ez is...
Mellesleg a 3. küldi vége brutál volt, ott álltam és nem tudtam, hogy miért nem döglik meg az 562500-as életű Avatar, aztán észbekaptam
(nem, nem írtam félre az életerőt)Bocs hogy ezt mondom de olyan kis nyomik vagytok!
Masodik kuldiben nem kell leirtani a killakanokat, ha rendesen megnezitek a terkepet mindig van egy ut ahol siman el lehet menni mellettuk.....
Masodik kuldiben nem kell leirtani a killakanokat, ha rendesen megnezitek a terkepet mindig van egy ut ahol siman el lehet menni mellettuk.....

Now you're a clone , With a heart of stone , Synthetic soul , Brainwashed and cold
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
