28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jarhead



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
Így van! Jobb mint az átlagos tömegfilm. Csak én jobban örültem volna egy sólyom végveszélyben stílusú mozihoz. DE így se volt rossz.
Pyrogate
Pyrogate [21953]
na de azért mint film, jó volt nem? Üdítő a többi egyforma tömegfilm után

Szenvedély nélkül a foci halott.

Peace
Peace [28898]
Mi is megnéztük tegnap tesómmal az itthoni tv-s mozinkban. Már felkészített a ti véleméynetek és kritikátok arra, hogy sajna nem azt fogom kapni, amit vártam a trailer után a filmtől. Így nem ért akkora meglepetés. De ennek ellenére jópofa kis múví lett belőle, de tuti nem nézem meg többször, mint black hawk down-t, mivel teljesen különböző kategória a 2 film.

Vissza

Fórumszabályzat