28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dark City - Egy fantasztikusan jó sci-fi !!!



Írd ide hozzászólásod:

padavan
padavan [21647]
Gondolom, ez az a tipikus szitu, amikor ősemberek röhögnek valamin, ami túl van az értelmükön, felfogóképességükön. Ultra nagy szánalom vagy.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Kanduhr
Kanduhr [711]
Nekem is jobban bejött, bár őszintén, a Mátrixot soha nem szerettem, mert ha haverokkal néztem anno, akkor folyton végigröhögtük, annyira unalmas volt.
Peace: Szerintem úgy illett volna írni, hogy a Mátrix jeleneti hasonlítanak a Dark City jeleneteire.(bár ez már kukacoskodás, de engem zavar)
csuvi
csuvi [5613]
nakem anno jobban bejött, mint a mátrix. jobb volt a hangulata, és mivel nem volt benne annyi karatekölykös ugrabugra, sokkal inkább történetközpontúvá, így átérezhetőbbé vált. sajnos másodjára már nem volt meg az a varázs, mint első megnézéskor, de még így is nagyon jó.

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Vissza

Fórumszabályzat