28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Melyik a kedvenc zenei stílusotok?



Írd ide hozzászólásod:

Mattmaster
Mattmaster [9513]
hát nemtom, izlések és pofonok amugy énse azt montam hogy csak magyar reppet hallgatok, de szerintem nagyon is jól reppelnek, kivételnek igaz, van pár nyomi előadó, de azok nem lényegesek
nihilism
nihilism [3144]
Te, en nem akarok kotekedni, de a magyar underground hiphop a legigenytelenebb stilusok kozott van a vilagon (ennel mar csak az overground a rosszabb). Az ismertebbek lopkodnak alapokat boszen (FankaDeli, Akkezdet), de meg nekik is semmilyen tehetseguk sincsen, nem tudjak jol eloadni magukat, szarul rappelnek, semmi kozuk hozza. Ezt en mondom, a kulfoldi underground hiphop a kedvencem.

Germinator: ne zavarjon, hogy a scooter rave egyertelmuen, meg hogy meg Ricky Martin szamaiban is van gitar + dob meg a tobbi szarsagok.
Mattmaster
Mattmaster [9513]
ja
RASTA guy
RASTA guy [11867]
magyar?

sakálemberek...

Mattmaster
Mattmaster [9513]
underground hip-hop.

amikor belecsöppentem régen a zene világába, rappel keztem, aztán rock, aztán mindenféle discosabb számok, megint rock, és végül az ami most is

Vissza

Fórumszabályzat