28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Warhammer 40.000 - Winter Assault



Írd ide hozzászólásod:

Malin-
Malin- [2440]
A TS-en amikor csatlakoznék ezt irja:"No reply from server
Maybe the server is offline or maybe teamspeak is not running on it"

Ez baj?

"Nem tudtam, hogy ennyi tudatlan ember van a világon, míg el nem kezdtem használni az internetet."

Vissza

Fórumszabályzat