28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Warhammer 40.000 - Winter Assault



Írd ide hozzászólásod:

borotvapenge
borotvapenge [2842]
basszus.. ne haragudj, de régen nem néztem be ide. lehet rossz adatokat adtam meg, szal akkor mégegyszer:

TS server címeortja: jdsuzuki.hu:18551
anonymként cccphun a jelszó

emailcímek és TS nevek:
- Vik
- gufur
- borotvapenge

ide írj ha nem működik!

Ha valakit érdekel a game, akkor az is nyugodtan írjon! Szinte minden este játszunk, olyan 19:00-22:00 között. Ez nem mindig fix, szal egyeztetni kell ha jönni szeretnétek, de 2en általában fentvannak közüllünk.

"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..

Vissza

Fórumszabályzat