28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

kEnAcE
kEnAcE [9563]
El kell kapni a szörnyet, be kell lőni a teszlagenerátorok közé, majd mindegyik teszlagenerátorra rá kell lőni 2-t, attól el kezd himbálózni, majd ha az összes himbálózil egy enegria mezőt generálnak a fegyver köré és akkor meg lehet szigonyozni a fejed feletti artifactet, majd ki rántani és vége.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Devon
Devon [84]
Hy!
Nemtudom ki hol tart, de ha valaki tudja hogy a fekete szörnyet hogy kell kiírtani, akkor az jó lenne mert már egy órája szenvedek. Levittem minimumra az életét, de mindig feltölti
_Oan 45%-nál lehetek_

"Iam Cornholio! I need tp for my bunghole"

Vissza

Fórumszabályzat