28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

kEnAcE
kEnAcE [9563]
A következő kell csinálni:
A lentebbi szinten van egy ugratószerűség. Az alól kihúzod a ládát, és ábillen a libikóka. A lenti fele, most a magasabbik szint felé néz. Arra ráhúzod a ládát, majd felmászol a libikókára és a másik vége felé ugrasz, így kvázi katapultként lövöd fel a ládát a magasabbik szintre. Remélem így már menni fog.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

RAI*DEN
RAI*DEN [3086]
Lehet hogy gyökér vok de egy részen nem tudok tovább jutni ráadásul az elején mikor az a 2 ládát vhogy feljebb kéne hozni vagy nemtom. Ott tartok amikor van egy nagy ajtó és annak a mechanikája megakad 2 oszlopban mindkét oldalon. Mit csináljak?

Vissza

Fórumszabályzat