92db motort számoltam
ilyen szempontból pöttyet lightosabb GT-knél, de játékélmény van olyan.Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)
Fórum » Konzolok, konzolos játékok
92db motort számoltam
ilyen szempontból pöttyet lightosabb GT-knél, de játékélmény van olyan.Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)