Sztem semmi kamu nincs benne.
Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ



LoooooooooL!!!! bazz ez kész
amugy igazi felvétel vagy trükkös? js és videók topicba kellett volna linkelned....mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....