Viszont van a game ben egy akkora bug hogy az nem igaz, azon a pályán ahol Chase el vagyunk, és a víztoronyból kell leszedni sniperrel a támadókat, ha az épületen belül elszúrjuk, restart után nem lehet befejezni a küldetést. Na én hetek óta nem vittem tovább ez miatt.
"I belong to the warrior in whom the old ways have joined the new"
