28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Kinek mi a kedvenc Ps2-es játéka?



Írd ide hozzászólásod:

NeoExDeath
NeoExDeath [3166]
A sztori jó, az átvezető animációk is királyak, egyedül a játék ami azért lehetne jobb is. A lövöldözős részek baromi hosszúak és unalmasak, de az igazi 24 feeling ottvan a többi érdekes küldetésben (pl vallatás, kód törés, egyéb).
Viszont van a game ben egy akkora bug hogy az nem igaz, azon a pályán ahol Chase el vagyunk, és a víztoronyból kell leszedni sniperrel a támadókat, ha az épületen belül elszúrjuk, restart után nem lehet befejezni a küldetést. Na én hetek óta nem vittem tovább ez miatt.

"I belong to the warrior in whom the old ways have joined the new"

Vissza

Fórumszabályzat