28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

Razor03
Razor03 [14703]
Attól még hogy több helyre is beírod nem kapsz hamarabb választ. Ha leírtad volna hogy milyen a hangkártyád az nem lett volna rossz ötlet. Bár gyanítom hogy integrált, azok szoktak ilyet csinálni. Nekem tökéletes a SBL-al pedig már az sem mai gyártmány.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

zozo365
zozo365 [209]
Valaki segítsen!
recseg az egész játék hangja mit tudok ilyenkor csinálni???
valaki PLS!

Vissza

Fórumszabályzat