28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Linkelj be bármit, bármiről !



Írd ide hozzászólásod:

Germinator
Germinator [29908]
figyejj, azért gondolj abba bele, hogy neked több mint 3000 leveled van, és neked kéne jó példát mutatnod a kezdő fórumosoknak, oké?

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

gabosh
gabosh [5142]
Jah, meg mindjart jon az a szoveg hogy nekem 3.x k levelem van , es hogy mutassak jopeldat mi?
Tamás82Bp
Tamás82Bp [5650]
jaj te szegény!
De az itteni fórumozóknak mutatod,így nyilván illik linkelni,hogy ne másolgatni kelljen.

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

gabosh
gabosh [5142]
Ugy gyorsabb is volt.
Sturmgewehr
Sturmgewehr [7161]
Mielőtt nem linkelted be, csak ctrl c, ctrl v-ztél.
gabosh
gabosh [5142]
Hatha megnezted akkor telleg lathattad..
Sturmgewehr
Sturmgewehr [7161]
Ezt a videót mintha nemrég láttam volna.
gabosh
gabosh [5142]
Tudok...
Nesztek
Sturmgewehr
Sturmgewehr [7161]
De hogy lehet az, hogy te még nem tudsz itt linkelni ?
gabosh
gabosh [5142]
SZerintem is erdekes, es linkelni meg nemszoktam, minek tanuljak meg?
viccen kivul, akinek nemtetszik hogy nem linkeltem, az nenezze meg..Ha nemakarjatok megnezni akkor nemkell, nemnagyon erdekel.

Vissza

Fórumszabályzat