28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

kEnAcE
kEnAcE [9563]
Messze nem a legjobb. A fejtörők sehol sincsenek az előző részekhez képest, de üdítő volt, hogy jó a mozgás, és a grafika. Meg azért ezt kb. egy év alatt rakták össze. Azért ez így teljesen korrekt. Erre lehet építkezni.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Kenobi1989
Kenobi1989 [501]
Na, vegre megvan. Kicsit bosszant, hogy nem a CD-s valtozat, hanem a letoltheto, de vegulis mindegy. Kivancsi vagyok, mert a demo nagyon tetszett. En egyaltalan nem vagyok Tomb Raider szerelmes, de a demo olyannyira bejott, hogy meg kellett szereznem az eredetit.
Remelem jo par kellemes orat eltoltok elotte. Egyebkent egyet kell ertenem Vampyro-val, bar en csak a demokat probaltam ki. Eddig ez a legjobb.

May the Force be with you!

Vissza

Fórumszabályzat