28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

UMPepe
UMPepe [742]
Amikor a földre esik odakell hozzá menni és "E"-t kell nyomni! Amúgy az-az utolsó főellensége!

Asus P4PE-X, P4.2.0Ghz,3x256 DDR,Ati9600,40GB+80GB Maxtor,-- www.splintercell.hu--,

Miszig
Miszig [18]
Help me pls! elakadtam ahol Amanda szörnyé változik és a karddal kell hadonászni hogy kell megölni? Mert mikor a földre esik ujra felélednem tom mit kell csinálni hogy megöljem a segitséget köszi elöre is

Vissza

Fórumszabályzat