Nah asszem rájöttem mi alapján dőlt el hogy ki mennyi meghívót kapott! Itt elég sokan Pécsről 10-et kaptak, egerszegi haverjaim meg mind 5-öt, szal akkor nagyobb város 10, kisebb város 5, de hogy a bp-iek miért nem kaptak egyet sem, az rejtély
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"