28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

iWiW



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
Valószínű a bejelölt városod felhasználóinak száma alapján, nemrég volt szó róla épp, hogy a zalaegerszegiek 5-öt kaptak fejenként, a pécsiek meg 10-et.

Ko Pé: Lehet h jobb a felépítése de nem nehéz kicsit jobbat összehozni, mert szvsz koppintás az egész. Én oda már nem regelek az tuti, ez olyan, mintha a Dome felhasználói egy másik fórumba is regisztrálva lennének és minden nap mindkét helyre beírnánk ugyanazokat a hsz-eket

Amúgy ma karbantartás miatt nem elérhető az iwiw

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

miki91
miki91 [7]
Nem úgy vazze

Hanem ha regelve vagy akko idő után vagy ismerősök után adnak meghívókat?
C_Joker
C_Joker [1401]
e-mail alapján vazze'...

Nekem is küldjön valaki pls. cimem:
miki91
miki91 [7]
Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, h az iwiwen mi alapján adnak meghívókat amiket elküldhetsz másoknak?

Vissza

Fórumszabályzat