Ko Pé: Lehet h jobb a felépítése de nem nehéz kicsit jobbat összehozni, mert szvsz koppintás az egész. Én oda már nem regelek az tuti, ez olyan, mintha a Dome felhasználói egy másik fórumba is regisztrálva lennének és minden nap mindkét helyre beírnánk ugyanazokat a hsz-eket
Amúgy ma karbantartás miatt nem elérhető az iwiw

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
