28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Wartime Command: Battle for Europe 1939 - 1945



Írd ide hozzászólásod:

Sztalin
Sztalin [1]
Csá!Ha valaki tud valamit erről a játékról hogy mi van vele meg hogy mi lesz vele vagy van-e már akkor plzz írjon ide.
Ha valahonnan meg lehet venni vagy letölteni akkor keressetek fel MSN-en plzzz.MSN címem:stalin2@citromail.hu
THX

Vissza

Fórumszabályzat