Jujj, ez a Cartoon Wars 2. nagyon durva.

Pedig az első rész nem is indult annyira jónak, de a folytatás nagyon ütött.
Néhány kedvenc idézet (spoiler):
"Cartman: - I'm gonna use fear to get them to do what I want.
másik fiú: - Isn't that like terrorism?
Cartman: - No it isn't like terrorism. It is terrorism."
"másik fiú: - I'm a pretty bad kid.
Cartman: - Really? What's the worst thing you've ever done?
másik fiú: - I stole the head of a statue once.
Cartman: - Wow, that's pretty hardcore... Geez, that's like this one time, when I didn't like a kid so I ground his parents up into chili and fed it to him."


"Kyle: - No, wait, you can't listen to him, he's a lying monster, who only wants Family Guy off the air.
tévécsatorna elnöke: - But he has a gun."
Mondjuk az persze egy roppant nehéz kérdés, hogy ki mit érez sértőnek. Séf kilépett azért, mert a szcientológiát parodizálták a sorozatban, és hát én is húztam most a végén a számat, amikor Jézust ábrázolták úgy, ahogy... Meg az egyébként betiltott(?) kilencedik sorozat utolsó epizódjával (Bloody Mary) kapcsolatban is ugyanez volt a véleményem... De a többi Jézus-ábrázolás, amire emlékszem, nem zavart. Muzulmán viszont nem vagyok, úgyhogy azt nem tudom elképzelni, nekik mennyire sértő Mohamed szimpla, karikatúra nélküli ábrázolása. Hajaj, bonyolult egy kérdés ez...
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.