28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

Gerry
Gerry [8082]
A tuti igazság az, hogy asszem mindkettőt (Avagy scak tiltakoztak a papocskák a BM-s ellen? A fene se tudja már)
De a legújabb résznek tényleg sok értelme van...
Jó, persze, idáig is voltak efféle részek, de ez most már szinte unalmas lett.

Nem elborultak, csak kiírták a sorozatból, miután kiszállt. A végén Stan -avagy Klyle-szépen el is mondja, hogy nem is a Séf tehetett róla, hanem a klub, ahova keveredett...nem is túl diszkréten így utaltak a kedves szci. egyházra.
---

Death man
Death man [6926]
Szájelontológus részt tiltották be én ugy tudom nem a Bady Méryset.
Amugy meg az picit sokkolt amikor a terroristák bemutatták a filmjüket

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

szbszig
szbszig [33649]
Jujj, ez a Cartoon Wars 2. nagyon durva. Pedig az első rész nem is indult annyira jónak, de a folytatás nagyon ütött.

Néhány kedvenc idézet (spoiler):

"Cartman: - I'm gonna use fear to get them to do what I want.
másik fiú: - Isn't that like terrorism?
Cartman: - No it isn't like terrorism. It is terrorism."

"másik fiú: - I'm a pretty bad kid.
Cartman: - Really? What's the worst thing you've ever done?
másik fiú: - I stole the head of a statue once.
Cartman: - Wow, that's pretty hardcore... Geez, that's like this one time, when I didn't like a kid so I ground his parents up into chili and fed it to him."

"Kyle: - No, wait, you can't listen to him, he's a lying monster, who only wants Family Guy off the air.
tévécsatorna elnöke: - But he has a gun."

Mondjuk az persze egy roppant nehéz kérdés, hogy ki mit érez sértőnek. Séf kilépett azért, mert a szcientológiát parodizálták a sorozatban, és hát én is húztam most a végén a számat, amikor Jézust ábrázolták úgy, ahogy... Meg az egyébként betiltott(?) kilencedik sorozat utolsó epizódjával (Bloody Mary) kapcsolatban is ugyanez volt a véleményem... De a többi Jézus-ábrázolás, amire emlékszem, nem zavart. Muzulmán viszont nem vagyok, úgyhogy azt nem tudom elképzelni, nekik mennyire sértő Mohamed szimpla, karikatúra nélküli ábrázolása. Hajaj, bonyolult egy kérdés ez...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat