28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

Gerry
Gerry [8082]
Háát, iigen, azonban ott a régi gárdából ha jól tudom csak Noah Wyle v mi a manó maradt, más sem...és a nézettsége sem olyan magas már, mint volt régebben.
Germinator
Germinator [29908]
meg azért a Vészhelyzet is lankadatlan

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Gerry
Gerry [8082]
Nincs igazad, a Simpson család már 17 éve megy.
Samu G
Samu G [3933]
10.évad után a TV sorozatok megszűnnek. (pl. rémrendes, jóbarátok)
Csak ne legyen igazam!
bár az új rész ígéretes. de majd meglássuk.

Glory, Glory Man United !!! Champions of England, Europe and the World!!!

Vissza

Fórumszabályzat