Nemtom nekem 10éve teccik a sorozat.
Anno még HBOn kezdtem el nézni első sorozat 2dik vagy 3dik részétől.
Vannak kevésbé jórészek de naggyat már láttam vagy 2szer.
! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !
Fórum » Filmek - mozi, TV, DVD
! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !
Glory, Glory Man United !!! Champions of England, Europe and the World!!!