28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

Death man
Death man [6926]
+még van szerződés
Nemtom nekem 10éve teccik a sorozat.
Anno még HBOn kezdtem el nézni első sorozat 2dik vagy 3dik részétől.
Vannak kevésbé jórészek de naggyat már láttam vagy 2szer.

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Samu G
Samu G [3933]
10.évad után a TV sorozatok megszűnnek. (pl. rémrendes, jóbarátok)
Csak ne legyen igazam!
bár az új rész ígéretes. de majd meglássuk.

Glory, Glory Man United !!! Champions of England, Europe and the World!!!

Vissza

Fórumszabályzat