28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Hát, változó. Nekem a kedvenc részem a Free Willzyx (913): Willzyx on the Moon. De a Bloody Mary (914) például nagyon nem tetszett. Egyrészt azért, ahogyan a keresztény vallást figurázza ki, de mondjuk ezért még nem szólhatnék, viszont szerintem nem is vicces, és ráadásul két résszel előtte pont Stannel hitetik el, hogy depressziós, a Bloody Maryben meg az apjával, hogy alkoholista, és pont Stan győzködi, hogy nem... Úgyhogy szerintem elkerülhetetlen, hogy legyenek unalmasabb, vagy egyesek számára kevésbé tetsző részek is, de azért még most is ki tudnak találni és meg tudnak valósítani nagyon nagy poénokat, és ez díjazandó. Az viszont igaz, hogy az utóbbi idők botrányának is köszönhetően kicsit "csakazértis" hadjáratba csaptak át a témaválasztások, de ettől még jól lehet szórakozni az új részeken is.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat