28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

Kanduhrka
Kanduhrka [9380]
Szegények semmit sem öregedtek

horrorgeeks.blogspot.com

Gerry
Gerry [8082]
Nincs igazad, a Simpson család már 17 éve megy.
Samu G
Samu G [3933]
10.évad után a TV sorozatok megszűnnek. (pl. rémrendes, jóbarátok)
Csak ne legyen igazam!
bár az új rész ígéretes. de majd meglássuk.

Glory, Glory Man United !!! Champions of England, Europe and the World!!!

Vissza

Fórumszabályzat