Az hogy nincs fejtörő és logikai feladatok az magában lereontja a tomb raider feelinget, de az hogy még villog is bakker, na az már a lámaság netovábja.
TR rajongó vagyok, mindegyik részt végigvittem, az 1.et többször is. Az első rész számomra a példa és a csúcs, a TR szint, a többi csak próbálkozás és bénázás, de ez a legendegy csiribiri láma gyerekjáték.
jwolf
