28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

jwolf
jwolf [883]
Sajna ez a rész a kisiskolásoknak készült, mert annyira gázosoan egyértelműen könnyű, hogy az már idegesítő az előzőekhez képest, mármint az 1-4részig, esetleg a chroniclesig bezárólagosan.
Az hogy nincs fejtörő és logikai feladatok az magában lereontja a tomb raider feelinget, de az hogy még villog is bakker, na az már a lámaság netovábja.
TR rajongó vagyok, mindegyik részt végigvittem, az 1.et többször is. Az első rész számomra a példa és a csúcs, a TR szint, a többi csak próbálkozás és bénázás, de ez a legendegy csiribiri láma gyerekjáték.

jwolf

Vissza

Fórumszabályzat