28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

Dbz
Dbz [958]
Na kijátszottam! Mint már említettem ez a valaha volt legjobb Tomb Raider!
Nem tudja valaki ha 100%-ra kijátszom akkor van bónusz pálya vagy csak az
extrák?

Sturmgewehr: A libikóka végére amennyire csak tudod rá kell tolni a dobozt majd a másik végére RÁ KRLL UGRANI!
Majd a vaskötélre kell felmászni és onnan ugrándozni!

Vissza

Fórumszabályzat