28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

keem
keem [421]
Hi all. Játszik valaki Invert mouse-al? mert én megpróbáltam beállítani de vmiért nem működik... na. csak az enyém szar vagy másnál se megy?

"If you want peace, prepare for war."

Vissza

Fórumszabályzat