28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

Dilizs
Dilizs [3315]
Hali, te honnan szedted le az 1.2-est? Én a GS-ről, illetve ott egy link van! De amikor letöltöm és indítanám a peccset nem indul, csak dosos ablak és semmi! Az exe fájl meg nem normális, hanem olyan üres ablakszerű! Te is onnan szedted?

Amugy NextGen kiba jól néz ki, csak hát a sebességgel kis gondok lennének a bekapcsolásakor!

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4

Razor03
Razor03 [14703]
Kijött az 1.2-es patch. Ezeket javítják benne:

- Fix for ‘High Priority’ task manager (lock up), in addition to
fixing the occasional audio stuttering issue.
- Overall improved performance.
- Fixes and improvements made to Lighting when running the NextGen
version.
- Implemented a separate ‘walk’ button for Lara.

Kipróbáltam, nem lett sokkal gyorsabb.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Vissza

Fórumszabályzat