. Most ott tartok hogy Kong elrabolta a csajszit aztán a kamerás faszival kell utánna menni.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Fórum » Beszélgetés a játékokról
. Most ott tartok hogy Kong elrabolta a csajszit aztán a kamerás faszival kell utánna menni.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!