game. Nagyon hangulatos, "interaktív mozi".
Sajnos a hang 20-30 perc játék után valamiért eltorzúl. Ilyenkor csak azt tudom csinálni hogy újra kezdem a páyát
. Lehet öreg már a hangkártyám
azért baszkódik.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Fórum » Beszélgetés a játékokról
game. Nagyon hangulatos, "interaktív mozi".
. Lehet öreg már a hangkártyám
azért baszkódik.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!