28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

King-Kong



Írd ide hozzászólásod:

Razor03
Razor03 [14703]
Senki sem játszik vele? Nagyon állat játék! Adrenalin szintem felszökött már egy párszor játék közben. Nagyon félelmetes a raptorok, ősmadarak, óriás százlábú genyák ellen küzdeni. Tisztat survival game. Nagyon hangulatos, "interaktív mozi".

Sajnos a hang 20-30 perc játék után valamiért eltorzúl. Ilyenkor csak azt tudom csinálni hogy újra kezdem a páyát . Lehet öreg már a hangkártyám azért baszkódik.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Vissza

Fórumszabályzat