28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

Razor03
Razor03 [14703]
Ha eredeti akkor muszáj hogy fusson, ha nem akkor meg tört patch-et kell leszedni.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

cerebrum
cerebrum [902]
Ebben reménykedem én is, csak peccselve meg nem fut a játék...

Lacho calad! Drego morn!

Razor03
Razor03 [14703]
1.2-es javítással az én gépemen már játszható volt nextgen-ben. Néha akadt meg lassú is volt, többnyire élvezhetően futott. 7900 GT-vel már jól megy.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

cerebrum
cerebrum [902]
Na, patch-re senki?

Amúgy a kamera y-invertjét nálatok sem lehet átállítani? Nagyon idegesítő így játszani, pláne harcnál bénázok még mindig sokat emiatt.

Ez a hülye nextgen mód is alaposan felidegesített, észre sem vettem volna, ha már telepítéskor nem dörgölik az ember orra alá, hogy "nézd csak pancser, nextgen-ben mennyivel szebb a játék"... Valóban teljesen más, csak úgy élvezhetetlenül lassú az egész. Mégis mekkora erőmű kell ahhoz, hogy úgy fusson rendesen?

Lacho calad! Drego morn!

cerebrum
cerebrum [902]
Üdv!

Nálatok működik az 1.1-es patch? Mert én ha felrakom, akkor nem indul el a játék. Valami ilyesmit ír ki, hogy a trl.exe hibát talált, és ezért leállítja a futó alkalmazást...

Lacho calad! Drego morn!

Vissza

Fórumszabályzat